MENU

„S Ondrou spolupracuji na většině svých zakázek. Ať už se jedná o focení bytu, komerčního objektu či pozemku, vždy se jedná o velmi kvalitně odvedenou práci. Nejdříve jsme spolupracovali jen na focení nemovitostí, nyní pravidelně využívám i další nabízené služby jako je příprava půdorysu, vizualizace (virtuální staging), videoprohlídka, dron… Na Ondrovi si cením jeho smyslu pro zodpovědnost, flexibility, a hlavně lidského přístupu a příjemné komunikaci. Spolupráci s Ondrou mohu vřele doporučit.“

 

REMAX Miramar

Trang Nguyen, MBA

Spolupráce s Ondrou je perfektní, prezentace fotek, videí i záběrů z dronu je skvělá. Velmi ráda Ondru doporučím ostatním, protože vím, že svou práci dělá poctivě, a ještě s úsměvem. Práce by měla být zábavou, a to s Ondrou je. Těším se na další spolupráci a moc DĚKUJI!

REMAX Anděl

Bc. Andrea Richtárová

S panem Ondřejem Pistorou spolupracujeme delší dobu a jsme naprosto spokojení. Oceňujeme férové a přátelské jednání, vždy vyjde vstříc ohledně termínu fotografování a s výsledkem jsme maximálně spokojení. Líbí se nám, že ke každé nabídce přistupuje individuálně a přidává vždy něco osobitého co nabídku vždy zatraktivní. Ceny jsou přívětivé a dodání fotek v krátkém čase je samozřejmostí. Rozhodně můžeme pana fotografa doporučit i ostatním.

MAXXUS Reality

S Ondrou se nám velmi dobře spolupracuje. Skvělý profesionální i lidský přístup.

Dáváme největší počet hvězdiček a doporučení 😊.

Landrgott Reality

Michaela a Jiří Landrgottovi

Děkujeme za spolupráci s naší společností STAVEBNÍ INTERIÉROVÉ SYSTÉMY s.r.o. určitě můžeme doporučit.

SIS - Stavební Interiérové Systémy s.r.o.

Výborná spolupráce a ještě lepší výsledky! Za gate-escape.cz určitě doporučuji.

GATE-ESCAPE.CZ

Artur Šujan

Napište Vaše hodnocení, recenzi, či doporučení 🙂